Meist

JetGasi põhiline tugevus avaldub töötamisel LNG, biometaani ja teiste puhaste kütustega. Nendes valdkondades on JetGas Baltikumi kõige pikaajalisema kogemusega konkurentsitu turuliider. Lai tegevusareaal ning suurim turuosa on tekitanud mastaabiefekti, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele maksimaalselt soodsaid ja kestlikke lahendusi.

JetGasi peamised kliendid on Baltikumi tööstusettevõtted, mis kasutavad oma tootmisprotsessides olulisel määral energiat. Puhaste ja keskkonnasäästlike kütuse kasutuselevõtt võimaldab neil saavutada energiaprotsesside kõrge kasuteguri ning vähendada keskkonnamõju.

JetGas töötab peamiselt BOO (build, own and operate) põhimõttel, mis tähendab, et me paigaldame kliendi juurde kõik LNG hoiustamiseks ja taasgaasistamiseks vajalikud seadmed ning hoolitseme kogu kütuse tarneahela toimimise eest alates LNG impordist kuni kliendi gaasitarviti sisendini. Lõpptulemusena on meie klientidel võimalik kasutada looduslikku gaasi täpselt samamoodi nagu nad oleksid ühendatud üleriigilise gaasivõrguga.